KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306277
nr 1630 6277
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man med kärra. Olja på duk, 53x77 cm, yttermått inklusive ram: 71x96 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:45:27
700 kr